O nás

vínna kolekcia

Vinárstvo Víno Kanich založené v roku 2001 sa nachádza v malokarpatskej oblasti, v obci Vinosady. Momentálne obrábame 10 hektárov vinohradov. Začínali sme ako malé vinárstvo bez moderných technológii a priestorov. Avšak cieľavedomým prístupom neustále pracujeme na zlepšovaní podmienok, kvalite vína a pohodlí našich zákazníkov.

Z našej ponuky vám vieme poskytnúť viacero druhov odrodových vín a od roku 2009 aj prívlastkové víno. V súčastnosti sa zameriavame na suché biele a červené vína, no prídu si na svoje aj milovníci ružových a polosladkých vín. V ponuke máme aj ríbezľové víno. Červené vína dozrievajú v starších barikových sudoch.

Ponúkame možnosť personalizovaných etikiet s originálnou dotlačou textu či obrázku. Do etikiet Vám vieme vložiť aj logo Vaše firmy.

V roku 2009 sme sa stali členom Malokarpatskej vínnej cesty. MVC usporiadáva podujatia na ktorých sa zúčastňujeme. V rámci otvorených pivníc majú návštevníci možnosť degustovať našu ponuku vín aj s občerstvením. Ďalej sa zúčastňujeme akcií ako napríklad „Z pivnice do pivnice“ vo Vinosadoch a ako hostia modranských a trnavských otvorených pivníc.

Naše víno môžete zakúpiť aj v niektorých vinotékach, či gastronomických zariadeniach v rámci Slovenska alebo po dohode priamo u nás v pivnici.

.

Táto stránka používa súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a používateľské nastavenia. Zavrieť

Mám viac ako
18 rokov